Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zdzieszowicach

Strona BIP: http://ops.zdzieszowice.pl

Adres:
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zdzieszowicach
ul. Góry Św. Anny 21b/2
47-330 Zdzieszowice

 • PROGRAM OPERACYJNY POMOC ŻYWNOŚCIOWA 2014-2020

  Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zdzieszowicach rusza z kolejną edycją Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa - Podprogram 2022

  Zapraszamy do składania oświadczeń kwalifikujących osoby samotnie gospodarujące i rodziny z terenu gminy Zdzieszowice do skorzystania ze wsparcia w postaci żywności, która cyklicznie będzie dystrybuowana w formie paczek żywnościowych.

 • Bezpłatne kursy z ekonomii i języka angielskiego dla Seniorów

  Uniwersytet Warszawski zaprasza na bezpłatne kursy z ekonomii i języka angielskiego dla Seniorów.

   

   

 • Kampania „16 Dni Bez Przemocy”

  Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zdzieszowicach informuje, że w dniach od 25.11.2021 r. do 10.12.2021 r. realizowana jest ogólnopolska kampania „ 16 Dni Bez Przemocy”.

  Tutejszy Ośrodek Pomocy Społecznej oraz inne instytucje realizujące procedurę „Niebieskie Karty”, tj. Policja, służba zdrowia, placówki oświatowe oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych realizują zadania związane z przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie.

 • Badanie kontrolne w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań w 2021 roku.

  Uprzejmie informujemy, iż w dniach od 12 do 24 listopada 2021 r. zostanie przeprowadzone badanie kontrolne, mające na celu ocenę jakości danych pozyskanych w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Jego wyniki umożliwią udoskonalanie przyszłych spisów i badań reprezentacyjnych.